Elvan Pencere

Cami Vitray Pencere Modelleri

Elvan Pencere

Elvan Pencere, Göz kamaştırıcı özelliğe sahip olan ve buram buram tarih kokan Elvan Pencere, cami mimarisinin ayrılmaz bir parçasıdır. Deneyimli ustalarıyla hizmet sunan ve cami pencereleri konusunda çözüm oluşturan firma, her türlü cami için pencere çözümü sunuyor.

Temelden yetişen ustalar bütün camiler için pencere çözümü sunuyor. Ecdadın mirası olan ve özel tasarım özellikleriyle göz kamaştıran camiler günümüz cami ustaları sayesinde yaşamaya devam ediyor.

Renk, desen ve tasarım özelliği caminin genel dekoru ile uyumlu özel pencere tasarımı firmanın uzmanlık alanına giriyor.

Cami Elvan Pencere

Cami Elvan Pencere, Osmanlı mimarisinin klasik görsellerinden biri olan elvan pencere, süsü daha az olan pencerelerdir. Kısacası bu pencerelere sade süslü pencere diyebiliriz. Osmanlıda pencereler aydınlatma ve aynı zamanda estetik amaçlı tasarlanıyordu.

Mimar Sinan’ın camilerinde alttan ısıtma sistemi mevcuttu ve pencere sistemi ısıtma sistemi ile uyumluydu. Pratik çözüm sunan firmanın usta ekibi Osmanlı ustalarının izinden giderek pencere tasarlıyor. Cami elvan pencere için siteyi her zaman için ziyaret edebilirsiniz ve müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

Ustalar öncelikle pencere uygulaması gerçekleşecek olan camiyi inceliyor. Yeni inşaatlarda ise proje inceleniyor. Projeye ve cami mimarisine en uygun pencere modeli tasarlanıyor. Ölçüler alınıyor ve camide sorumlu görevli ile istişare ediliyor.

Daha sonra karar kılınan model hazırlanıyor. Karar kılınan model ekip tarafından üretiliyor. Üretim sonrası montaj safhasına geçiliyor ve pencere montajı gerçekleştiriliyor. Elvan pencere modeli seçenekleri oldukça fazla olan site 7/24 hizmet sunuyor.

Dayanıklı, kullanışlı ve estetik özelliklere sahip cami pencereleri firmanın uzmanlık alanına giriyor. Bizim için kutsal olan camiler için en iyi pencere modelini bu adreste bulabilirsiniz. Aydınlatma ve havalandırma sistemi özel olan Osmanlı cami pencereleri günümüzde yaşamaya devam ediyor.