Fiberglass Pencere

Cami Vitray Pencere Modelleri

Fiberglass Pencere

Fiberglass Pencere, Osmanlı yadigarı camilerimiz Müslümanların buluşma yeridir ve Allah-u Teala’nın evidir. Bizim için kıymetli olan bu kutsal mekanlar en güzel şekilde dekore edilmelidir. Fiberglass cami pencere tasarımlarıyla dikkat çeken şirket, deneyimli elemanlarıyla hizmet veriyor.

Caminin tarihi dokusuyla uyumlu özel pencere modelleri uygun seçeneklerle sitede yer alıyor. Osmanlıda Camiler buluşma noktasında ve her zaman için ön plandaydı. Bu nedenle camilerin mimari kalitesi üst seviyedeydi.
Fiberglas Pencere, CTP Pencere yada Komposit Pencere son derece güçlü ve dayanıklı bir malzemeden yapılmış pencerelerdir.

Fiberglass Cami Pencere

Fiberglass Cami Pencere, Pencere modeli bakımından aradığınız bütün özel tasarım seçenekleri sitede yer almaktadır. Firma Osmanlı cami kültürünü dikkate alarak yerinde inceleme yapıyor. Yerinde inceleme işleminde öncelikle pencere için uygun olan model ve tasarım konusunda karar veriliyor.

Cami görevlileri nezaretinde ekip inceleme işlemini gerçekleştirdikten sonra tasarım hakkında bilgi veriyor. Fiberglass pencere söveleri model seçenekleri tercih edilerek özel bir tasarım oluşturuluyor. Söve pencere kenarındaki süslemeye verilen isimdir. Klasik Osmanlı camilerinde söve ve kemer süsleme tekniği kullanılmaktadır.

Cam gibi şeffaf olan ancak kırılganlığı minimum olan fiber malzeme cam imalatında kullanılıyor. Fiberglass modeller ışığı yansıtan ve aynı zamanda estetik özelliğe sahip özel malzemedir. Osmanlı camileri de yüksek ve geniş pencerelerden oluşuyor. Caminin içerisi bu pencereler sayesinde daha aydınlık oluyor. Firma, Osmanlı mimarisine sadık kalarak pencere üretimi gerçekleştiriyor.

Müslümanların hayat merkezi camiler için en uygun pencere modelleri firma tarafından güncelleniyor. Pencere modeli caminin tarihi dokusuna ve dekor yapısına uygun şekilde üretiliyor. Ekip inceleme işlemi sonrasında imalata geçiyor ve daha sonra imal edilen fiberglass pencereler deneyimli elemanlar tarafından monte ediliyor. Söve ve pencere modeli kategorisinde en güzel tasarım seçeneği sunuluyor. Firma yılın her gününde hizmet sunuyor ve 7/24 taleplerinizi değerlendiriyor.